foto1
foto1
foto1
foto1
foto1

Kanapeczki mniam mniam...

Wszyscy zapewne wiedzą, że warzywa nie są ulubionym przysmakiem dzieci. Co zrobić, by to zmienić? Grupa V znalazła sposób na Tadka – Niejadka. Wystarczyło przygotować deskę, nożyk, kilka foremek o śmiesznych kształtach, różnorodne warzywa do wyboru i zaproponować wykonanie niezwykłych kanapek. Dzieci podjęły wyzwanie. Gdy tylko dostały narzędzia do pracy to rozpoczęła się prawdziwa rywalizacja pomysłów.
To był bardzo twórczy dzień. Dzieci wykazały się ogromną kreatywnością. Oprócz twarzy na kanapkach pojawiła się także ulica z samochodami, pszczółka i motyl. Naszymi kanapkami zachwycał się cały personel przedszkola. Zajadanie takich pięknych kanapek było samą przyjemnością, a warzywa znikały bez śladu.Kanapki gr V 2Kanapki gr V 5Kanapki gr V 6

Copyright 2021  Samorządowe Przedszkole nr 130 w Krakowie

 

 Designed by www.diablodesign.eu.