gratulacje

sowa

w roku szkolnym 2023/2024

1. W VIII edycji konkursu piosenki turystycznej „Na szlaku” im. Stanisława Pagaczewskiego jury przyznało nagrody:

Kategoria soliści

I miejsce: Jan Szymoniak z grupy V

Kategoria zespoły

I miejsce: Laura Rompała i Anna Kawalec z grupy IV
III miejsce: Tymon Fabiański, Patrycja Korzeniowska i Lila Suchecka z grupy III  oraz
Regina Marcinkowska, Zofia Wisła i Gabriela Micek z grupy III

Gratulujemy!!!

2. W rodzinnym konkursie plastycznym „Kapelusz Pani Jesieni” organizowanym w naszym przedszkolu laureatami zostali:

Kuba Majchrowicz, Wiktoria Figiela, Tomasz Michalczewski, Jan Rosiński z grupy I

Milena Krasoń, Jagoda Olszańska, Kornelia Kućmierz, Ryszard Osiak, Pola Palacz,
Magdalena Sotnicka, Marcin Sotnicki, Nina Załupska z grupy II

Jan Burek, Filip Majchrowicz, Leon Habrat, Regina Marcinkowska, Zofia Wisła z grupy III

Urszula Brzezicka, Hanna Drobna, Weronika Fiegiela, Małgorzata Indyk, Anna Kawalec, Klara Kućmierz, Michal Łukaszewicz, Łucja Olszańska, Franciszek Polit, Melania Rerak, Laura Rompała, Maciej Surówka z grupy IV

Julia Chmura, Inga Godyń, Franciszek Rosiński, Jan Szymoniak, Alisa Tatulchankova, Polina Zhyailo, Aleksander Rodzik z grupy V

Laureatom gratulujemy!!!

3. W rodzinnym konkursie fotograficznym „Jesień w obiektywie” organizowanym w naszym przedszkolu w wyniku głosowania jury, wyłonione zostały najpiękniejsze zdjęcia:

I miejsce ex aequo Nina Załupska z grupy II oraz Maciej Surówka z grupy IV

II miejsce ex aequo Urszula Brzezicka z grupy IV oraz Milena Krasoń z grupy II

III miejsce ex aequo Maja Niszczak z grupy V oraz Zosia Konderak z grupy II

Wyróżnienia otrzymali:

Tomasz Michalczewski, Konrad Wróbel, Jan Rosiński z grupy I

Oliwier Zamorski-Kurdziel, Magdalena Sotnicka, Marcin Sotnicki, Pola Palacz z grupy II

Julian Zamorski-Kurdziel, Jan Burek z grupy III

Małgorzata Indyk, Laura Rompała, Hubert Kuna, Franciszek Polit z grupy IV

Franciszek Rosiński, Kuba Nahirny-Bączkowki, Jan Szymoniak z grupy V

Gratulujemy!!!

4. W konkursie plastycznym „Aniołek najładniejszy ” zorganizowanym przez Samorządowe Przedszkole nr 43 w Krakowie,  jury przyznało nagrody:

Kategoria prace płaskie
III miejsce: Kornelia Kućmierz z grupy II
Wyróżnienie: Sara Miernikowska z grupy V

Kategoria prace przestrzenne – dzieci młodsze (3-4 latki)
III miejsce: Nela Miczek z grupy V

Kategoria prace przestrzenne – dzieci starsze (5-6 latki)
I miejsce: Klara Kućmierz z grupy IV
Wyróżnienie: Małgorzata Indyk z grupy IV

Gratulujemy!!!

5. W rodzinnym konkursie fotograficznym „Zima w obiektywie” organizowanym w naszym przedszkolu w wyniku głosowania jury, wyłonione zostały najpiękniejsze zdjęcia:

I miejsce ex aequo Nina Załupska z grupy II oraz Maksymilian Olesiejuk z grupy V

II miejsce Wiktoria i Weronika Figiela z grupy I i IV

III miejsce ex aequo Jagoda Olszańska z grupy II, Zosia Konderak z grupy II oraz Laura Rompała z grupy IV

Wyróżnienia otrzymali:

Jan i Franciszek Rosińscy z grupy I i V

Elidan Palutkiewicz z grupy I

Małgorzata Alama, Milena Krasoń z grupy II

Jan Borejko, Jan Burek z grupy III

Jerzy Alama, Katarzyna Pilch, Małgorzata Indyk, Hanna Drobna, Franciszek Polit, Mateusz Kołota, Łucja Olszańska z grupy IV

Jan Szymoniak z grupy V

Gratulujemy!!!

6. W konkursie dla dzieci „My Adventure with English” zorganizowanym przez Centrum Młodzieży im. dr. Henryka Jordana w Krakowie laureatami w kategorii „Prezentacje słowno-muzyczne” zostali:

Jan Szymoniak z grupy V – piosenka „Hello! Song”

Sebastian Kaczanowski z grupy V – piosenka „Who do you see?”

Gratulujemy!!!

***************************************************************************************