• Rozmiar tekstu:
  • A
  • A
  • A
  • Kontrast:
  • Podświetl linki:
  • Odstępy w tekscie:

Nasze sukcesy

gratulacje

sowa

 

                              Konkursy
               w roku szkolnym 2023/2024

 

1. W VIII edycji konkursu piosenki turystycznej „Na szlaku” im. Stanisława Pagaczewskiego jury przyznało nagrody:

Kategoria soliści

I miejsce: Jan Szymoniak z grupy V

Kategoria zespoły

I miejsce: Laura Rompała i Anna Kawalec z grupy IV
III miejsce: Tymon Fabiański, Patrycja Korzeniowska i Lila Suchecka z grupy III  oraz
Regina Marcinkowska, Zofia Wisła i Gabriela Micek z grupy III

                                                                                                                     Gratulujemy!!!


2. W rodzinnym konkursie plastycznym „Kapelusz Pani Jesieni” organizowanym w naszym przedszkolu laureatami zostali:

Kuba Majchrowicz, Wiktoria Figiela, Tomasz Michalczewski, Jan Rosiński z grupy I

Milena Krasoń, Jagoda Olszańska, Kornelia Kućmierz, Ryszard Osiak, Pola Palacz,
Magdalena Sotnicka, Marcin Sotnicki, Nina Załupska z grupy II

Jan Burek, Filip Majchrowicz, Leon Habrat, Regina Marcinkowska, Zofia Wisła z grupy III

Urszula Brzezicka, Hanna Drobna, Weronika Fiegiela, Małgorzata Indyk, Anna Kawalec, Klara Kućmierz, Michal Łukaszewicz, Łucja Olszańska, Franciszek Polit, Melania Rerak, Laura Rompała, Maciej Surówka z grupy IV

Julia Chmura, Inga Godyń, Franciszek Rosiński, Jan Szymoniak, Alisa Tatulchankova, Polina Zhyailo, Aleksander Rodzik z grupy V

                                                                                                   Laureatom gratulujemy!!!


3. W rodzinnym konkursie fotograficznym „Jesień w obiektywie” organizowanym w naszym przedszkolu w wyniku głosowania jury, wyłonione zostały najpiękniejsze zdjęcia:

I miejsce ex aequo Nina Załupska z grupy II oraz Maciej Surówka z grupy IV

II miejsce ex aequo Urszula Brzezicka z grupy IV oraz Milena Krasoń z grupy II

III miejsce ex aequo Maja Niszczak z grupy V oraz Zosia Konderak z grupy II

Wyróżnienia otrzymali:

Tomasz Michalczewski, Konrad Wróbel, Jan Rosiński z grupy I

Oliwier Zamorski-Kurdziel, Magdalena Sotnicka, Marcin Sotnicki, Pola Palacz z grupy II

Julian Zamorski-Kurdziel, Jan Burek z grupy III

Małgorzata Indyk, Laura Rompała, Hubert Kuna, Franciszek Polit z grupy IV

Franciszek Rosiński, Kuba Nahirny-Bączkowki, Jan Szymoniak z grupy V

                                                                                                                      Gratulujemy!!!


4. W konkursie plastycznym „Aniołek najładniejszy ” zorganizowanym przez Samorządowe Przedszkole nr 43 w Krakowie,  jury przyznało nagrody:

Kategoria prace płaskie
III miejsce: Kornelia Kućmierz z grupy II
Wyróżnienie: Sara Miernikowska z grupy V

Kategoria prace przestrzenne – dzieci młodsze (3-4 latki)
III miejsce: Nela Miczek z grupy V

Kategoria prace przestrzenne – dzieci starsze (5-6 latki)
I miejsce: Klara Kućmierz z grupy IV
Wyróżnienie: Małgorzata Indyk z grupy IV

                                                                                                                     Gratulujemy!!!


5. W rodzinnym konkursie fotograficznym „Zima w obiektywie” organizowanym w naszym przedszkolu w wyniku głosowania jury, wyłonione zostały najpiękniejsze zdjęcia:

I miejsce ex aequo Nina Załupska z grupy II oraz Maksymilian Olesiejuk z grupy V

II miejsce Wiktoria i Weronika Figiela z grupy I i IV

III miejsce ex aequo Jagoda Olszańska z grupy II, Zosia Konderak z grupy II oraz Laura Rompała z grupy IV

Wyróżnienia otrzymali:

Jan i Franciszek Rosińscy z grupy I i V

Elidan Palutkiewicz z grupy I

Małgorzata Alama, Milena Krasoń z grupy II

Jan Borejko, Jan Burek z grupy III

Jerzy Alama, Katarzyna Pilch, Małgorzata Indyk, Hanna Drobna, Franciszek Polit, Mateusz Kołota, Łucja Olszańska z grupy IV

Jan Szymoniak z grupy V

                                                                                                                      Gratulujemy!!!


6. W konkursie dla dzieci „My Adventure with English” zorganizowanym przez Centrum Młodzieży im. dr. Henryka Jordana w Krakowie laureatami w kategorii „Prezentacje słowno-muzyczne” zostali:

Jan Szymoniak z grupy V – piosenka „Hello! Song”

Sebastian Kaczanowski z grupy V – piosenka „Who do you see?”

Gratulujemy!!!


7. W konkursie „Kraków znamy i kochamy ” zorganizowanym przez Samorządowe Przedszkole nr 123 w Krakowie I miejsce zajął zespół 3-osobowy reprezentujący nasze przedszkole w składzie: Anna Kawalec (z grupy IV), Łucja Niegut (z grupya IV) oraz Jan Szymoniak (z grupy V).

                                                                                                                            Gratulujemy!!!


8. W rodzinnym konkursie fotograficznym „Wiosna w obiektywie” organizowanym w naszym przedszkolu w wyniku głosowania jury, wyłonione zostały najpiękniejsze zdjęcia:

I miejsce  Zofia Konderak z grupy II

II miejsce Jakub Węglarz z grupy II

III miejsce Szymon Gaździcki z grupy II

Wyróżnienia otrzymali:

Wiktoria i Weronika Figiela z grupy I i IV

Magdalena i Marcin Sotniccy z grupy II

Jan Rosiński, Elidan Palutkiewicz, Kornelia Musiał, Małgorzata Żak, Konrad Wróbel, Nil Tatulchankava, Michał Sitarski z grupy I

Milena Krasoń, Jagoda Olszańska, Nina Załupska, Jakub Jarno, Eliza Frączek, Kornelia Kućmierz z grupy II

Jan Jania, Jan Burek, Patryk Witkowski, Marta Tumel z grupy III

Katarzyna Pilch, Piotr Ciołczyk, Małgorzata Indyk, Hanna Drobna, Franciszek Polit, Mateusz Kołota, Łucja Olszańska Łucja Niegut, Maciej Surówka, Nikodem Jarno, Klara Kućmierz, Szymon Buksiński, Laura Rompała z grupy IV

Franciszek Rosiński, Alisa Tatulchankava, Dominik Tumel, Sebastian Kaczanowski z grupy V

                                                                                                                Gratulujemy!!!


9. W ogólnopolskim konkursie plastycznym „Ratujmy przyrodę -nie dla plastiku” zorganizowanym przez Samorządowe Przedszkole nr 83 w Krakowie w kategorii dzieci starszych 5,6-letnich:

II miejsce zajęła Julia Chmura z grupy V

III miejsce zajęły: Laura Rompała, Natalia Lach oraz Katarzyna Pilch z grupy IV

                                                                                                                 Gratulujemy!!!


10. W konkursie recytatorskim „Witamy Wiosnę wierszem” zorganizowanym przez Samorządowe Przedszkole nr 118 w Krakowie w kategorii dzieci starszych 5,6-letnich:

I miejsce zajęła Hanna Drobna z grupy IV

I miejsce zajęła: Katarzyna Pilch z grupy IV

I miejsce zajęli: Jagoda Orzyłowska oraz Jan Szymoniak z grupy V

                                                                                                                 Gratulujemy!!!


11. W angielskim konkursie językowym ”My favorite animal in song and poetry” zorganizowanym przez Młodzieżowy Dom Kultury „Dom Harcerza” wyróżnienie w kategorii „Piosenka- zespoły” otrzymał:

Zespół „The Jungle Band” w składzie: Inga Godyń, Maksymilian Olesiejuk oraz Julia Śliwińska z grupy V.

                                                                                                                       Gratulujemy!!!


12. W Małopolskim Konkursie Plastycznym „Prawa dziecka oczami dziecka” mam prawo do wypoczynku i wolnego czasu zorganizowanym przez Krakowski Oddział PK OMEP- Światowej Organizacji Wychowania Przedszkolnego (współorganizator – Biblioteka Kraków Filia nr 12)

– w kategorii dzieci 3,4-letnich:

I miejsce zajęła: Jagoda Maziarz z grupy II

– w kategorii dzieci 5,6 letnich:

Wyróżnienie zdobyła Katarzyna Pilch z grupy IV

                                                                                                               Gratulujemy!!!


13. W Międzyprzedszkolnym Konkursie Plastycznym „Majowa łąka” zorganizowanym przez nasze przedszkole

– w kategorii wiekowej dzieci 3, 4-letnich:

II miejsce zajął Szymon Gaździcki z grupy II
III miejsce zajął Marcin Skotnicki z grupy II

– w kategorii wiekowej dzieci 5, 6-letnich:

I miejsce zajęli ex aequo Małgorzata Indyk z grupy IV oraz Urszula Brzezicka z grupy IV
II miejsce zajęła Małgorzata Alama z grupy II
III miejsce zajęła Łucja Niegut z grupy IV

Wyróżnienia zdobyły: Katarzyna Pilch z grupy IV oraz Inga Godyń z grupy V

                                                                                                               Gratulujemy!!!

 

***************************************************************************************