Sukcesy nauczycieli

Nagroda Prezydenta Miasta Krakowa

W piątek 13 października 2023 roku w Sali Obrad Rady Miasta Krakowa im. Stanisława Wyspiańskiego przy pl. Wszystkich Świętych z okazji Dnia Nauczyciela wręczane były Nagrody Prezydenta Miasta Krakowa dla nauczycieli za ich osiągnięcia w pracy dydaktycznej, wychowawczej i opiekuńczej. Wśród nagrodzonych znalazła się nauczycielka naszego przedszkola Iwona Brzozowska.

W tym roku Nagrody Prezydenta Krakowa nauczyciele przedszkoli, szkół podstawowych oraz zespołów szkolno-przedszkolnych odbierali z rąk Anny Korfel-Jasińskiej, Zastępcy Prezydenta Miasta Krakowa.

Nagroda Prezydenta Miasta Krakowa

Z okazji Dnia Edukacji Narodowej nauczycielom za ich osiągnięcia w zakresie pracy dydaktycznej, wychowawczej i opiekuńczej przyznawane są Nagrody Prezydenta Miasta Krakowa. Dnia 14 października 2021 roku otrzymało je 193 nauczycieli samorządowych przedszkoli, szkół podstawowych i ponadpodstawowych oraz placówek. Miło nam poinformować, że to wyróżnienie otrzymała kolejna nauczycielka z naszego przedszkola Elżbieta Kluba.
Gratulujemy.

Nauczyciel z PasjÄ… i Nagroda Prezydenta Miasta Krakowa

DzieÅ„ Nauczyciela to okazja, aby uhonorować pracÄ™ i docenić osiÄ…gniÄ™cia nauczycieli i dyrektorów szkół. Bez pasji trudno jest wykonywać ten zawód. Nauczanie to nie tylko praca, ale też misja przekazywanie wiedzy i ksztaÅ‚towanie charakterów – mówiÅ‚ w poniedziaÅ‚ek 15 października 2018 r. prezydent Jacek Majchrowski, wrÄ™czajÄ…c tytuÅ‚ „Nauczyciel z pasjÄ…”. W tym roku ZÅ‚oty Certyfikat „Nauczyciela z pasjÄ…” otrzymaÅ‚a nasza nauczycielka Dorota Czapiga.

Nagrody Prezydenta Miasta Krakowa otrzymują nauczyciele, którzy osiągają wyróżniające wyniki w pracy nauczycielskiej, zarówno z uczniami szczególnie uzdolnionymi, jak i z uczniami o mniejszych możliwościach; aktywnie uczestniczą w tworzeniu uzupełniającej oferty zajęć i imprez dla uczniów i środowiska lokalnego; angażują się we współpracę z rodzicami uczniów. W tym samym dniu nauczycielka Dorota Czapiga odebrała również Nagrodę Prezydenta Miasta Krakowa za osiągnięcia w pracy dydaktyczno-wychowawczej.

Nagroda Prezydenta Miasta Krakowa

Dzień Komisji Edukacji Narodowej, nazywany też Dniem Nauczyciela, to okazja, aby uhonorować pracę i docenić osiągnięcia nauczycieli szkół i przedszkoli.
W dniu 16 października 2017 roku w magistrackiej Sali Obrad im. Stanisława Wyspiańskiego aż 185 nauczycieli odebrało Nagrody Prezydenta Miasta Krakowa za szczególne osiągnięcia w pracy dydaktyczno-wychowawczej. Tego roku w tym zaszczytnym gronie znalazły się także nauczycielki z naszego przedszkola: Anna Pałczyńska-Pikuła oraz Jolanta Bogucka.

Serdecznie gratulujemy!

Nauczyciel z pasjÄ…

Z przyjemnoÅ›ciÄ… informujemy, że Pani Dorota Czapiga po raz drugi zostaÅ‚a uhonorowana tytuÅ‚em „Nauczyciel z PasjÄ…”. WrÄ™czenie certyfikatów miaÅ‚o miejsce 16 października 2017 roku w magistrackiej Sali Obrad im. StanisÅ‚awa WyspiaÅ„skiego z udziaÅ‚em zastÄ™pcy prezydenta Krakowa ds. edukacji i sportu p. Katarzyny Król.
Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

Nauczyciel z pasją

„Bycie nauczycielem to nie tylko zawód, ale i powołanie.
Do tego potrzeba pasji i zaangażowania. Nauczyciele z pasjÄ… potrafiÄ… uczniom tak przekazać wiedzÄ™, że tym ostatnim chce siÄ™ uczyć i chÄ™tniej chodzÄ… do szkoÅ‚y”.
Tak powiedział Jacek Majchrowski podczas uroczystości, która odbyła się w Sali Obrad im. Stanisława Wyspiańskiego w Święto Komisji Edukacji Narodowej, które tradycyjnie obchodzimy jako Dzień Nauczyciela.
W dniu 14 października 2016 roku prezydent Miasta Krakowa Jacek Majchrowski wrÄ™czyÅ‚ certyfikaty „Nauczyciel z pasjÄ…” 64 osobom pracujÄ…cym na wszystkich etapach edukacyjnych (przedszkola, szkoÅ‚y podstawowe, gimnazja, szkoÅ‚y ponadgimnazjalne).
Wśród nagrodzonych znalazła się nasza koleżanka Dorota Czapiga, która otrzymała wyróżnienie za niezwykłe zasługi w pracy nauczycielskiej.
Gratulujemy.