• Rozmiar tekstu:
  • A
  • A
  • A
  • Kontrast:
  • Podświetl linki:
  • Odstępy w tekscie:

Wycieczka na Kopiec Piłsudskiego

kopiec pilsudskiego 3

Wycieczka na Kopiec Piłsudskiego

kopiec pilsudskiego 3Dnia 31 maja zakończyła się przygoda dzieci z grupy IV i V z projektem edukacyjnym „Przedszkolaki Szlakiem Kopców Krakowskich”.kopiec pilsudskiego 2 Ostatnim celem naszej podróży był Kopiec Piłsudskiego – największy i najtrudniej dostępny z krakowskich kopców, położony na wzgórzu Sowiniec w Lasku Wolskim. To był dzień pełen wrażeń i wspaniałych doświadczeń: spacer Laskiem Wolskim spod ZOO, trochę interesującej historii, wejście na sam szczyt, piękna panorama na okolicę, startujący z lotniska samolot, zabawy na wielkiej polanie, a co najważniejsze – spotkanie z koordynatorkami projektu i nagrody, które wręczał radny Miasta Krakowa Rafał Komarewicz. Zwieńczeniem programu „Przedszkolaki Szlakiem Kopców Krakowskich” była wystawa kopców, a wśród nich makiety kopców wykonane przez dzieci z grupy IV i V.kopiec pilsudskiegokopiec pilsudskiego 4kopiec pilsudskiego 7kopiec pilsudskiego 5kopiec pilsudskiego 6