• Rozmiar tekstu:
  • A
  • A
  • A
  • Kontrast:
  • Podświetl linki:
  • Odstępy w tekscie:

Podsumowanie Kampanii Rowerowy Maj 2022

rowerowy 2022

Podsumowanie Kampanii Rowerowy Maj 2022

rowerowy 2022W dniu 31 maja zakończyliśmy trwającą cały miesiąc, organizowaną w Krakowie już po raz piąty, kampanię „Rowerowy Maj”. Zasadyrowerowy 2022 2 akcji były proste. Kto przyjechał do przedszkola na rowerze, hulajnodze, rolkach, wrotkach czy deskorolce otrzymywał naklejkę a grupa oraz szkoła otrzymywała punkt. Rywalizacja odbywała się na poziomie indywidualnym, grupowym i między przedszkolnym. Szkoły i przedszkola, w swoich kategoriach, rywalizowały o tytuł najbardziej rowerowej placówki.
Dzięki kampanii nasze przedszkolaki mobilizowały się do aktywnego i ekologicznego sposobu dotarcia do przedszkola. W ciągu całego miesiąca dzieci „walczyły” dzielnie i były wytrwałe w swoich działaniach. Wszystkie grupy aktywnie brały udział w całej akcji, liczyły się wszystkie przejazdy. Łącznie osiągnęliśmy ich 3366. Na 140 dzieci uczęszczających do naszego przedszkola aż 128 było aktywnych. Ze wszystkich przedszkoli w Krakowie biorących udział w kampanii zajęliśmy VII miejsce.
rowerowy 2022 3Natomiast wśród grup z naszego przedszkola pierwsze miejsce w kampanii zdobyła grupa IV z 712 przejazdami, drugie miejsce gr II która mogła się pochwalić 684 przejazdami, miejsce trzecie gr III z 660 przejazdami kolejno grupa I z 658 przejazdami i grupa V która osiągnęła wynik 646 przejazdów.
Grupa która zdobyła pierwsze miejsce otrzymała upominek w postaci vochera na grupowe wyjście do kina a grupa która zdobyła drugie miejsce vocher na warsztay edukacyjne w Muzeum Etnograficznym w Krakowie. Natomiast najbardziej aktywne dzieci z grup, które przyjeżdżały w maju do przedszkola na rowerze, hulajnodze, rolkach otrzymały nagrodę w postaci bidonu Kellys Youngster. Wszystkim serdecznie gratulujemy!rowerowy 2022 5rowerowy 2022 4