• Rozmiar tekstu:
  • A
  • A
  • A
  • Kontrast:
  • Podświetl linki:
  • Odstępy w tekscie:

Warsztaty z robotyki

robotyka

Warsztaty z robotyki

robotykaW dniu 23 czerwca dzieci z grupy V w ramach nagrody za zajęcie pierwszego miejsca w „Kampanii Rowerowy Maj” miały okazjęrobotyka 6 wyjść do centrum kreatywnej technologii „KREATECH” na warsztaty z robotyki.
Wizyta ta była pełna wrażeń. Była to podróż do świata nowoczesnych technologii, przybliżająca nowinki techniczne ostatnich lat. Podczas pobytu w CKT dzieci mogły korzystając z instrukcji własnoręcznie wykonać własnego robota, później go zaprogramować, a następnie wziąć udział w walkach robotów i grach turniejowych oraz poznać tajniki elektroniki. Tutaj nauka stała się zabawą i zaangażowała każdego.
Warsztaty z robotyki dla dzieci to nauka programowania i rozwój logicznego myślenia w formie dobrej zabawy. Podczas zajęć dzieci uczuły się tworzyć algorytmy, współpracować w zespołach, wzmacniały umiejętności manualne oraz wyobraźnię przestrzenną.robotyka 9robotyka 8robotyka 7robotyka 5robotyka 4robotyka 3robotyka 2