Zakończenie roku szkolnego

zakonczenieroku2021

Zakończenie roku szkolnego

zakonczenieroku2021Ten rok szkolny minÄ…Å‚ bardzo szybko. Jak to jest w zwyczaju naszego przedszkola dzieci z wszystkich grup przygotowujÄ… z okazjizakonczenieroku2021 2 zakoÅ„czenia roku szkolnego przedstawienie dla rodziców, a starsze grupy żegnajÄ… dzieci odchodzÄ…ce do szkoÅ‚y. Tak też byÅ‚o i w tym roku tylko troszkÄ™ w innej formie. Ze wzglÄ™du na sytuacjÄ™ epidemicznÄ… w naszym kraju i brak możliwoÅ›ci wspólnego wystÄ™pu wszystkich grup, przedstawienie z okazji zakoÅ„czenia roku szkolnego zostaÅ‚o nagrane w formie filmu. W tym roku tematem przewodnim przedstawienia byÅ‚a „Wakacyjna podróż”. Każda grupa wybierajÄ…c siÄ™ na wakacje „odwiedziÅ‚a” inne miejsce i tak: grupa I – morze, grupa II – las, grupa III – góry, grupa IV – Mazury, grupa V – miasto.
W filmiku nie zabrakło także pożegnania starszaków, którzy od września udają się do szkoły.

zakonczenieroku2021 3zakonczenieroku2021 5zakonczenieroku2021 6zakonczenieroku2021 7zakonczenieroku2021 8zakonczenieroku2021 9