Dzień Kobiet w przedszkolu

„Dla Was dziÅ› kwiaty i uÅ›miechy.
i pierwszy promień bliskiej wiosny.
Dzień bez kłopotów i bez trosk.
Dużo radości.
Dla mamy, Pani, dla dziewczynek,
W domu, w przedszkolu, na wycieczce.
Każdego dnia dobry uczynek
– To jest od chÅ‚opców upominek”

Dzień Kobiet to wyjątkowy dzień, ważny dla wszystkich kobiet, zarówno tych dużych, jak i małych. Dlatego też w dniu 8 marca w naszym przedszkolu radosna atmosfera panowała już od samego rana. Każda z grup bowiem uroczyście obchodziła ten dzień.
Chłopcy składali życzenia, wręczali piękne laurki oraz niespodzianki i starali się, aby ten dzień uczynić wyjątkowo miłym. Zachowywali się jak prawdziwi gentelmani. Byli mili, uczynni, sympatyczni i wyręczali dziewczynki w codziennych obowiązkach.
Z dziewczęcych buź uśmiech nie schodził przez calutki dzień.
We wszystkich salach było można usłyszeć taneczną muzykę, w rytm której bawiły się zarówno dziewczynki jak i chłopcy. Wiele radości sprawiły dzieciom przygotowane z tej okazji zabawy i konkurencje. Uśmiechnięte buzie przedszkolaków, a zwłaszcza dziewczynek świadczyły o miło spędzonym czasie.
Święto Kobiet, które corocznie obchodzimy w naszym przedszkolu, to doskonały sposób do kształtowania u dzieci nawyku obdarowywania upominkami swoich najbliższych. Wszystkie kobietki, te małe i duże dziękują chłopcom za piękne życzenia.