• Rozmiar tekstu:
  • A
  • A
  • A
  • Kontrast:
  • Podświetl linki:
  • Odstępy w tekscie:

Dzień Dobrych Wiadomości

Dzień Dobrych Wiadomości

Dnia 8 września dzieci w grupie V obchodziły Dzień Dobrych Wiadomości.
Dzień, który kształtuje pozytywny obraz świata i ludzi, uczy życzliwości w relacjach z innymi i patrzenia na życie optymistycznie. Wszystkie dzieci w grupie zostały przez wychowawców obdarzone dobrą wiadomością, która wywołała uśmiech na twarzy. W tym dniu poprzez wspólne zabawy, rozmowy i prace plastyczne staraliśmy się przekazywać sobie tylko dobre wiadomości. Uczyliśmy się okazywania wzajemnego szacunku w przedszkolu i poza nim. Dzieci zabrały do domu „dobre wiadomości” w postaci przygotowanych kopert z niespodzianką.
Wszystkim życzymy tylko dobrych wiadomości, nie tylko w tym dniu.