Zakończenie roku szkolnego

Jak szybko płynie czas! Tak niedawno witaliśmy dzieci w przedszkolu. Dziesięć miesięcy wspólnych zabaw i zajęć szybko minęło. Nadszedł czas wakacji i pożegnań.
W dniu 15 czerwca we wszystkich grupach przedszkolnych odbyło się z udziałem rodziców uroczyste zakończenie roku szkolnego. Dzieci z wszystkich grup przedstawiły krótkie programy artystyczne, aby wykazać się umiejętnościami aktorsko – wokalnymi.
Po występach, za wspaniałą postawę i wytężoną całoroczną pracę dzielne przedszkolaki zostały nagrodzone. Wychowawcy wręczyli dzieciom dyplomy oraz drobne upominki przygotowane przez rodziców.
Szczególny charakter miaÅ‚o pożegnanie dzieci najstarszych, bo dla nich to byÅ‚o prawdziwe pożegnanie z przedszkolem – beztroskim okresem dzieciÅ„stwa. Dzieci te zakoÅ„czyÅ‚y edukacjÄ™ przedszkolnÄ… i od 1 wrzeÅ›nia uczÄ™szczać bÄ™dÄ… do 1 klasy SzkoÅ‚y Podstawowej. Pani dyrektor w każdej grupie najpierw zÅ‚ożyÅ‚a podziÄ™kowania rodzicom za caÅ‚orocznÄ… pomoc oraz wspaniaÅ‚Ä… współpracÄ™ a nastÄ™pnie wszystkim wychowankom i ich rodzicom życzyÅ‚a sÅ‚onecznych, bezpiecznych i peÅ‚nych ciekawych przygód wakacji.
Po uroczystościach grupowych zakończenia roku szkolnego odbył się festyn rodzinny w ogrodzie przedszkolnym. Pogoda jak i atmosfera była fantastyczna. Na festynie nie zabrakło wspólnej zabawy i mnóstwa atrakcji. Był zamek dmuchany, loteria fantowa, puszczanie baniek mydlanych, malowanie twarzy, malowanie na folii, kącik sportowy z zabawami i grami ruchowymi, zabawy z iluzjonistą, zabawy klockami playmobil.
Dzieci miały także okazję spotkać się z przedstawicieli policji z psem policyjnym. Była też okazja pooglądać motocykl policyjny. Na festynie można było posilić się w obficie zaopatrzonym bufecie lub degustować słodki poczęstunek- fontannę czekoladową. Impreza przebiegała w miłej i rodzinnej atmosferze.