• Rozmiar tekstu:
  • A
  • A
  • A
  • Kontrast:
  • PodÅ›wietl linki:
  • OdstÄ™py w tekscie:

Zajęcia z robotyki w grupie V

Zajęcia z robotyki w grupie V

W dniu 23 kwietnia dzięki uprzejmości przemiłych Pań z Biblioteki Osiedlowej przy ulicy Opolskiej dla dzieci z grupy V odbyły się zajęcia z robotyki.
Kodowanie to połączenie Å›wietnej zabawy z naukÄ… oraz wprowadzenie dzieci w Å›wiat nowoczesnych technologii. Poprzez zabawÄ™ z Robotkami – Czesiem i TosiÄ…, dzieci zgłębiaÅ‚y tajniki kodowania. Zabawy z Robotkami przyniosÅ‚y naszym przedszkolakom wiele radoÅ›ci
i zaangażowania; rozbudziły ich ciekawość poznawczą. Takie zajęcia to coś więcej niż tylko zabawa. To solidne fundamenty dla rozwoju umiejętności manualnych i logicznego myślenia. To połączenie dobrej zabawy i nauki realizowanej w niestandardowy sposób
z wykorzystaniem nowoczesnych technologii. Paniom bibliotekarkom bardzo dziękujemy za owocnie spędzony czas.