Przedszkolaki z grupy V w dniu 24 kwietnia wybrały się na spektakl do Teatru Figurki przy ulicy Sławkowskiej 14 w Krakowie.
„Papier, nożyce i wyspa skarbów” to tytuł przedstawienia opartego na spotkaniu dwójki podróżników, którzy w ciekawy sposób opowiedzieli nam o swoich przygodach a przy okazji chcieli wypromować swoją nową książkę podróżniczą. Kiedy okazało się, że książka nie została wydrukowana a blog podróżników zniknął w tajemniczych okolicznościach – sytuację ratują kartki, nożyczki i wspaniała wyobraźnia podróżników i małych widzów.
Jak opowiedzieć o niewiarygodnych przygodach nie mając ani jednego zdjęcia ?
Świat dziecięcej wyobraźni miał okazję zadziałać z całą mocą!