• Rozmiar tekstu:
  • A
  • A
  • A
  • Kontrast:
  • Podświetl linki:
  • Odstępy w tekscie:

Wyprawa Batyskafem. Misja Skratek

wyprawa batyskafem 2

Wyprawa Batyskafem. Misja Skratek

W dniu 20 czerwca do naszego przedszkola zawitali aktorzy z krakowskich wodociągów z przedstawieniem edukacyjnym „Wyprawa Batyskafem. Misja Skratek”. Dziadek Tadek, jego żądny przygód wnuczek Olek oraz Smok Skratek pomogli utrwalić dzieciom wiedzę na temat „czego nie należy wrzucać do toalety”. Aktorzy bowiem w zabawny sposób poruszają problem śmieci nieodpowiedzialnie wyrzucanych do kanalizacji. Cały spektakl lalkowy prezentowany z ciekawą scenografią oraz ilustrowany niezwykłą muzyką bardzo podobał się dzieciom. Pięknie dziękujemy aktorom z MPWiK za pomysłowy i kreatywny przekaz ważnych informacji dzieciom.wyprawa batyskafem 2wyprawa batyskafem