Rodzice i nie tylko – dzieciom

Dzień Dziecka to jeden z najradośniejszych dni w roku, na który czekają wszystkie dzieci. Ten dzień nasze przedszkolaki zapamiętają, jako radosny i pełen miłych wrażeń.
A to, dlatego, że chętni rodzice przygotowali przedszkolakom niespodziankę.
Wybrali wiersze znanych i lubianych autorów oraz zaprezentowali je w zabawny, interesujący czy wzruszający sposób pokonując własny stres. Dzieci były uśmiechnięte, radosne, szczęśliwe i zachwycone, że mogą oglądać swoich bliskich w takich rolach. Każdy z rodziców otrzymał gorącą owację oraz podziękowania.
Do niespodzianki dołączyli się również pracownicy naszego przedszkola. Wiersze recytowali: pani dyrektor, nauczycielki, pani Monika i pan Krzysiu.
Serdecznie gratulujemy i dziękujemy wszystkim aktorom, którzy zagrali wyjątkowym przedstawieniu, ujawniając swoje wspaniałe talenty za ich wkład, zaangażowanie i poświęcony czas.