Mikołajkowy Turniej Sportowy

W środę 7 grudnia dwie najstarsze grupy z naszego przedszkola zostały zaproszone na Mikołajowy Turniej Sportowy do Szkoły Podstawowej nr 21. Zawody promują zdrowy styl życia oraz rozwijają sprawność ruchową małych sportowców, więc podczas rozgrywek dzieci prezentowały swoje sportowe umiejętności. Reprezentacje grup  rywalizowały ze sobą wykazując się zwinnością, zręcznością, sprytem a także szybkością w konkurencjach sportowych. Wszyscy zwracali uwagę na zasady fair play. Przedszkolaki, które nie brały udziału w zawodach dopingowały swoich kolegów i koleżanki.
Najważniejsza była dobra zabawa, integracja i współpraca w zespołach oraz pozytywne emocje. Nagrodą dla dzieci były pamiątkowe dyplomy i trochę słodyczy. Organizatorom Turnieju pięknie dziękujemy.