Koncert muzyczny

Dnia 24 stycznia nasze przedszkole odwiedzili uczniowie i nauczyciele Ogólnokształcącej Szkoły Muzycznej I st. im. I. J. Paderewskiego w Krakowie.
Wystąpili ukraińscy uczniowie, którzy zaprezentowali swoje umiejętności muzyczne. Przybyli goście oraz przedszkolaki mogli usłyszeć na żywo utwory zagrane na różnych instrumentach np. na: akordeonie, pianinie, klarnecie, saksofonie, gitarze oraz dzwonkach. Podczas występu była także okazja do wspólnego muzykowania.
Warsztaty miały na celu integrację i współpracę polsko-ukraińską oraz prezentację bogactwa kulturowego obu narodów. Warsztaty zostały zorganizowane w ramach współpracy Wydziału Edukacji Urzędu Miasta Krakowa z UNICEF i finansowane były ze środków UNICEF.