• Rozmiar tekstu:
  • A
  • A
  • A
  • Kontrast:
  • Podświetl linki:
  • Odstępy w tekscie:

Dzień Dziecka 2 czerwca (dzień drugi)

dzien 2 8

Dzień Dziecka 2 czerwca (dzień drugi)

dzien 2 8W ramach obchodów Dnia Dziecka, dnia 2 czerwca pracownicy Przedszkola przygotowali dla najmłodszych dzień pełen atrakcji idzien 2 7 niespodzianek w ogrodzie przedszkolnym. Pośród muzycznych pląsów z wodzirejem odbył się pokaz magii. Nie tylko dzieci z niedowierzaniem przyglądały się czarodziejskim rękom iluzjonisty. Zabawy z kolorową chustą animacyjną i puszczanie baniek wzbudziły wiele radości. Dzięki kolorowym malowanych na foliach arcydziełom dzieci ogród przedszkolny zyskał jeszcze więcej barw. Nie lada wyzwaniem okazało się poszukiwanie ukrytych skarbów, które dzieci ozdobiły farbami. W przerwach, na tarasie serwowano smakowite przekąski, bo nowe zapasy energii były potrzebne do udziału w zawodach sportowych: skokach w workach, kręceniu hula-hop, przeciąganiu liny, czy czołganiu. Podczas tak intensywnego dnia nie mogło zabraknąć chwili na relaks i odpoczynek – choć jak dobrze wiemy, u dzieci regeneracja i powrót sił odbywa się w zaskakującym, błyskawicznym tempie.dzien 2 5dzien 2 4dzien 2 3dzien 2 2dzien 2dzien 2 6dzien 2 9dzien 2 10