Dzień Dziecka 1 czerwca (dzień pierwszy)

Dzien1 9

Dzień Dziecka 1 czerwca (dzień pierwszy)

Dzien1 9DzieÅ„ Dziecka w naszym przedszkolu byÅ‚ bardzo radosny i peÅ‚en niespodzianek. W tym dniu odbyÅ‚y siÄ™ „Bajkowe spotkania”Dzien1 8Dzien1 10 prowadzone przez p. RoksanÄ™, na których dzieci miaÅ‚y możliwość poznać bajkÄ™ pomysÅ‚u Madzi MaÅ‚yniuk „O tym jak Arbin uwierzyÅ‚ w siebie”. Bajka opowiada o speÅ‚nianiu marzeÅ„ – a które z dzieci nie ma marzeÅ„? SpeÅ‚niać dzieciÄ™ce marzenia to wielka sprawa tak też byÅ‚o w tym dniu w naszym przedszkolu. We wszystkich grupach wiekowych dzieci miaÅ‚y możliwość uczestniczyć w zabawach, taÅ„cach, grach, konkursach i zawodach. Ponadto w tym dniu odbyÅ‚y siÄ™ warsztaty Pierwszej Pomocy dla przedszkolaków prowadzone przez p. IwonkÄ™ i p. JolÄ™. Na warsztatach dzieci miaÅ‚y możliwość poznać podstawowe zasady udzielania pomocy w sytuacjach trudnych i niebezpiecznych. Nie zabrakÅ‚o również pysznoÅ›ci – na podwieczorek dzieci zjadÅ‚y pyszne kanapki z ulubionÄ… czekoladÄ…. Umorusane buzie mówiÄ… same za siebie. Nie zabrakÅ‚o również prezentów dla wszystkich dzieci. Kolorowe latawce i balonik o fantazyjnych ksztaÅ‚tach na pewno dostarczyÅ‚y naszym przedszkolakom niezapomnianych wrażeÅ„.
c.d.n.Dzien1 11Dzien1 12Dzien1 13Dzien1 4Dzien1 3Dzien1 5Dzien1 6Dzien1 2Dzien1 7Dzien1Dzien1 14