Wycieczka do ZOO

Wycieczka do ZOO 6

Wycieczka do ZOO

Wycieczka do ZOO 6Dnia 22 czerwca dzieci z grupy III i IV pojechały na wycieczkę autokarową do ZOO w Krakowie. Ogród zoologiczny jest wspaniałym miejscem do spędzenia wolnego czasu na świeżym powietrzu, a przy tym doskonałą okazją do uzupełnienia wiedzy przyrodniczej. Przedszkolaki zobaczyły i poznały wiele ciekawych gatunków gadów, ssaków, płazów, ptaków i ryb.Wycieczka do ZOO Największy podziw wśród dzieci, spośród wszystkich zwierząt wzbudziły tygrysy, lwy, słonie i żyrafy. Z wielkim zachwytem obejrzały przepiękne, kolorowe ptactwo- ogromne wrażenie wywarły na nich papugi Ary. Z lekkim niepokojem, ale i zaciekawieniem podglądały węże i kameleony. Najbardziej figlarne okazały się jednak małpki, które na widok dzieci dały Wycieczka do ZOO 12popis wręcz cyrkowych akrobacji. W mini ZOO dzieci miały możliwość bliskiego kontaktu z młodymi zwierzętami. Mogły pogłaskać i nakarmić marchewką kucyki, kózki, czy osiołki, zaprzyjaźnić się ze świnkami wietnamskimi, króliczkami czy żółwiami. W ZOO przedszkolaki czuły się bardzo swobodnie, chętnie spacerowały i chciały zobaczyć jak najwięcej. Podczas zwiedzania zrobiliśmy zdjęcia pamiątkowe, starając się uchwycić na nich to wszystko, co najciekawsze. Jedną z atrakcji było też konsumowanie na świeżym powietrzu własnych rarytasów z plecaczka.

Wycieczka do ZOO 2Wycieczka do ZOO 3Wycieczka do ZOO 4Wycieczka do ZOO 5Wycieczka do ZOO 7Wycieczka do ZOO 8Wycieczka do ZOO 9Wycieczka do ZOO 10Wycieczka do ZOO 11