• Rozmiar tekstu:
  • A
  • A
  • A
  • Kontrast:
  • PodÅ›wietl linki:
  • OdstÄ™py w tekscie:

Walentynki w przedszkolu

Walentynki w przedszkolu

Walentynki to radosne i kolorowe święto, które w tym roku celebrowały dzieci z naszego przedszkola. Dzień ten miał na celu promowanie miłości, przyjaźni i życzliwości wśród przedszkolaków.
Dzieci przygotowywały własnoręcznie kartki walentynkowe dla swoich kolegów i koleżanek, ozdabiając je serduszkami oraz kolorowymi wycinankami. Nie zabrakło również zabaw tematycznych, wspólnego malowania serduszek przy pomocy pipet, a także tańców w rytmie walentynkowych piosenek.
Atmosfera była bardzo przyjazna, pełna ciepła i uśmiechów !