• Rozmiar tekstu:
  • A
  • A
  • A
  • Kontrast:
  • Podświetl linki:
  • Odstępy w tekscie:

Robimy sok!

Robimy sok!

W dniu 30 maja w grupie III przedszkolaki obchodziły Światowy Dzień Soku!
Dzieci, pełne zainteresowania i ciekawości, z wielkim zaangażowaniem przystąpiły do mycia owoców oraz samodzielnego przygotowywania soku ze świeżych cytrusów i owocowo-marchewkowego smoothie.
Tego dnia nie zabrakło dobrej zabawy! Przedszkolaki z entuzjazmem brały udział
w owocowych konkurencjach sportowych, rozmowach o roli warzyw i owoców w codziennej diecie, a także w sensorycznych zagadkach.
Dzięki własnoręcznym działaniom dzieci przekonały się, że soki to nie tylko coś pysznego, ale też doskonałe źródło witamin i cennych składników odżywczych.
Było kolorowo, zdrowo i bardzo smacznie!
Każdy przedszkolak już doskonale wie, jak ważne jest codzienne spożywanie warzyw
i owoców.