Piknik rodzinny z okazji Święta Dnia Mamy i Taty

piknik rodzinny

Piknik rodzinny z okazji Święta Dnia Mamy i Taty

„Bycie Rodziną oznacza, ze jesteś częścią czegoś pięknego.
Oznacza, że kochasz i będziesz kochany przez resztę swojego życia”.

piknik rodzinnyPiknik rodzinny z okazji Święta Dnia Mamy i Taty zapisał się na stałe w kalendarzu imprez organizowanych przez nasze Przedszkole. Tego roku obchodziliśmy go 23 maja. Celem imprezy było zachęcanie rodziców do wspólnych zabaw ze swoimi dziećmi, a także dostarczenie uczestnikom pikniku wielu okazji do radości, śmiechu i dobrego nastroju.
Tegoroczną imprezę rozpoczęliśmy od występów naszych przedszkolaków. Dzieci z każdej grupy zaprezentowały piosenkę dla swoich rodziców oraz uświetniły występ przepięknym tańcem przygotowanym przez pana od zajęć tanecznych. Najmłodsza grupa zatańczyła przepięknie w tańcu „Czekolada”, grupa II „Kazaczok”, grupa III Taniec z pomponami”, grupa IV „Passodoble” , grupa V „Polkę” a grupa VI „Walca”. Na zakończenie występów wszystkie dzieci z całego przedszkola odśpiewały „Sto lat” oraz piosenkę po angielsku „I love my Mommy” przygotowaną przez p. nauczycielkę od języka angielskiego. Następnie wspaniałą zabawę wszystkim uczestnikom pikniku zapewniłpiknik rodzinny 1 wodzirej. Nie zabrakło tańców, konkursów i wielu atrakcji dla dzieci i rodzin :dmuchanych zjeżdżalni, malowania twarzy, lepienia z gliny, loterii fantowej, malowania na foliach spożywczych.
W czasie pikniku wszyscy mogli zasmakować pysznych domowych ciast, grillowanych kiełbasek, oraz poczęstunków przygotowanych przez dzieci w grupach.
W miłej atmosferze czas pikniku szybko minął. Z imprezy pozostało wiele fotografii, dzięki czemu wspaniała zabawa i niecodzienna atmosfera zostaną na długo w pamięci wszystkich uczestników naszego pikniku.
Dziękujemy Rodzicom za czynny udział w Pikniku oraz za wspólną zabawę.