Konkurs na lalkę teatralną

konkurslalka

Konkurs na lalkę teatralną

konkurslalkaDnia 22 października odbyło się rozstrzygnięcie rodzinnego konkursu na lalkę teatralną pod hasłem „Bohaterowie Przygód Baltazara Gąbki”.
W konkursie wzięło udział 22 dzieci wraz z rodzicami. Uczestnicy przygotowywali na konkurs lalkę teatralną. Pojawiły się kukiełki, pacynki, marionetki a nawet jawajka!
Prace przeszły najśmielsze oczekiwania organizatorów! Wybór lalki spełniającej kryteria: oryginalności, pomysłowości, estetyki wykonania pracy, skali trudności czy oddania charakteru postaci był bardzo trudny. W głosowaniu wzięło udział 20 pracowników, których głosy wyłoniły zwycięskie prace.

Serdecznie gratulujemy wszystkim uczestnikom:
· Marysi Ż. I Milence W. z grupy V zajęcia I miejsca
· Alicji K. z grupy IV oraz Indze G. z grupy III zajęcia II miejsca
· Tomkowi M. z grupy III zajęcia III miejsca
· Małgosi I., Łucji N., Weronice F., Łucji O., Maćkowi S., Piotrkowi C. z grupy II wyróżnienia
· Dominice B., Sarze M., Jasiowi Sz., Igorowi i Lence H. z grupy III wyróżnienia
· Gabrysi G., Lence B., Poli B., Emilce P. z grupy IV wyróżnienia
· Zuzi I., Jasiowi Sz. z grupy V wyróżnienia.

Dziękujemy Rodzicom za zaangażowanie i poświęcony czas.
Lalki pozostają w poszczególnych grupach, będąc niepowtarzalnym narzędziem i inspiracją działań teatralnych dzieci.konkurslalka 2konkurslalka 3konkurslalka 4konkurslalka 5konkurslalka 6konkurslalka 7konkurslalka 8