Dzień Babci i Dziadka w grupie V

Dzien Babci i Dziadka gr V 2

Dzień Babci i Dziadka w grupie V

W zimowy miesiąc styczeń wpisane są takie dni, które wzbudzają ogromne emocje – to święto Babci i Dziadka. Dziadkowie to wielki skarb dla wnuków, oni czynią dzieciństwo udanym i szczęśliwym.
Dla swych wnuków mają zawsze czas, umieją pocieszyć, są cierpliwi, zawsze lepiej rozumieją a przede wszystkim bezgranicznie kochają. Dla nich wnuczęta są radością życia. Dlatego w podzięce za ich wielkie serce 23 stycznia odbyło się w grupie V uroczyste spotkanie, podczas którego dzieci zaprezentowały wiersze, piosenki, tańce, grę na instrumentach oraz przedstawiły inscenizację Bajkowych Jasełek.
Dopełnieniem uroczystego spotkania był słodki poczęstunek, prezenty oraz wspólne zabawy i tańce.Dzien Babci i Dziadka gr V 2Dzien Babci i Dziadka gr V 3Dzien Babci i Dziadka gr V