• Rozmiar tekstu:
  • A
  • A
  • A
  • Kontrast:
  • Podświetl linki:
  • Odstępy w tekscie:

Dzień Babci i Dziadka

Dzień Babci i Dziadka

Dziś dla babci słońce mamy i całuski dla dziadziusia,
Dziś życzenia wnuczek składa i piosenki śpiewa wnusia”

Babcia i Dziadek to słowa, które każdemu dziecku kojarzą się z ciepłem i miłością. Dlatego też przedszkolaki zaprosiły do naszego przedszkola tych najwspanialszych gości – swoje Babcie i swoich Dziadków na uroczystość z okazji Dnia Babci i Dziadka. Uroczystości te odbywały się w różne dni, bo dzieci z każdej grupy prezentowały swój własny program artystyczny dla swoich gości.
Przedszkolaki od samego rana z niecierpliwością wyczekiwały zaproszonych gości, nie mogąc się doczekać, kiedy zapukają do drzwi przedszkola. Gdy goście już przybyli wnuczęta wystąpiły przed bliskimi, po czym obdarowały ich własnoręcznie wykonanymi upominkami i zaprosiły na słodki poczęstunek, który został przygotowany z pomocą rodziców.
To były naprawdę wyjątkowe uroczystości, pełne uśmiechu, radości a także wzruszeń. Szczęśliwe i rozpromienione twarze babć i dziadków dały wyraz tego, jak ważne są takie spotkania i chwile spędzone wspólnie z wnukami.