• Rozmiar tekstu:
  • A
  • A
  • A
  • Kontrast:
  • Podświetl linki:
  • Odstępy w tekscie:

Bal karnawałowy

Bal karnawałowy

W dniu 8 lutego w naszym przedszkolu odbył się Bal Karnawałowy.
Dzieci z wszystkich grup przyszły na bal przebrane za ulubione postacie.
W każdej grupie dzieci prezentowały swoje stroje, opowiadały za kogo się przebrały i dlaczego wybrały właśnie tą postać.
Po przedstawieniu swoich strojów dzieci z I i II grupy wraz z Panią Dyrektor oraz wychowawczyniami udały się do jednej z sal, w której odbyła się zabawa karnawałowa.
W sali czekał już na nich wodzirej, który prowadził całą zabawę. Bal rozpoczął się od przywitania dzieci przez wodzireja a następnie zaproszenia wszystkich do wspólnych tańców i zabaw. Niespodzianką dla dzieci były bańki mydlane puszczane podczas tańca. Po skończonej zabawie dzieci z grupy I i II udały się na odpoczynek do swoich sal.
Następnie dzieci z pozostałych grup czyli III, IV oraz V również z Panią Dyrektor i wychowawczyniami udały się na swój bal karnawałowy, który także rozpoczął się on od powitania wszystkich na sali i zaproszenia do wspólnej zabawy.
Wszystkie dzieci bardzo chętnie uczestniczyły w imprezie.
Spędziły przy dobrej muzyce i w miłej atmosferze, wspólnie z koleżankami i kolegami czas na tańcach, śpiewie i zabawie kończąc tą zabawą okres karnawału.