Wrzesień 2023

8 września dzieci z grupy III i V w ramach realizacji projektu ,,Przedszkolaki Szlakiem Kopców Krakowskich” wybiorą się na wycieczkę na Kopiec Wandy.

12 września dzieci z grupy IV i V pojadą do małej hali Tauron Areny na zajęcia sportowo-rekreacyjne w ramach projektu ,,Akademia Przedszkolaka”.

15 września wszystkie grupy będą obchodzić dzień kropki. Tego samego dnia dzieci z  grupy III i V pojadą na wycieczkę na Kopiec Kościuszki.

19 września odbędzie się bal z okazji Dnia Przedszkolaka. Grupa I przebierze się za zwierzęta domowe, II i III za zwierzęta egzotyczne, a grupa IV i V za leśne zwierzątka.

21 września grupa IV wybierze się do biblioteki na zajęcia na temat: ,,Jesienne opowieści”.

22 września wszystkie przedszkolaki będą obchodzić Pierwszy Dzień Jesieni. Tego dnia dzieci ubiorą się na czerwono i przyniosą atrybuty jesieni do kącików przyrody w poszczególnych salach. Ponadto, dzieci z grupy III i V wybiorą się na wycieczkę na Kopiec Kraka.

26 września dzieci z grupy IV i V pojadą do małej hali Tauron Areny na zajęcia sportowo-rekreacyjne w ramach projektu ,,Akademia Przedszkolaka”, natomiast dzieci z grupy II będą obchodzić Dzień Jabłka.

29 września dzieci z wszystkich grup będą obchodzić Dzień Chłopaka. Tego samego dnia dzieci z grupy V wezmą udział w lekcji muzealnej na Wawelu.

Dzieci z grupy II, III, IV oraz V będą uczestniczyć w projekcie ,,Odkryj-Doceń-Wzbogać. Małe i duże skarby wokół nas.”