Styczeń 2024

4 stycznia dzieci z grupy III wybiorą się do osiedlowej biblioteki na lekcję biblioteczną pt. ,,Pingwiny”. W tym samym dniu dzieci z grupy IV i V pójdą do Szkoły Podstawowej nr 21 na Jasełka wystawiane przez uczniów.

11 stycznia grupa III będzie realizować temat ,,Glina”, który jest czwartym modułem innowacji pedagogicznej pt.: „Skarby Ziemi”.

15 stycznia grupa IV będzie obchodzić Dzień Babci i Dziadka o godzinie 10:00.

16 stycznia dzieci z grupy IV i V pojadą na zajęcia sportowo-rekreacyjne do małej hali Tauron Arena w ramach programu Akademia Przedszkolaka. Tego samego dnia w przedszkolu odbędzie się przegląd stomatologiczny.

18 stycznia dzieci z wszystkich grup będą obchodzić Dzień Bałwana.

19 stycznia grupa III będzie obchodzić Dzień Babci i Dziadka o godzinie 10:00.

22 stycznia grupa II będzie obchodzić Dzień Babci i Dziadka o godzinie 10:00.

23 stycznia grupa I będzie obchodzić Dzień Babci i Dziadka o godzinie 10:00.

30 stycznia dzieci z grupy IV i V pojadą na zajęcia sportowo-rekreacyjne do małej hali Tauron Arena w ramach programu Akademia Przedszkolaka.

W styczniu grupa V będzie obchodzić Dzień Babci i Dziadka. Ponadto dzieci dbają też o ptaki w okresie zimowym, dokarmiając je w ogrodzie przedszkolnym.