5 marca dzieci z II grupy wybiorą się do osiedlowej biblioteki.

7 marca dzieci z grupy I i II będą uczestniczyć w warsztatach ceramicznych. Tego samego dnia grupa III będzie realizować temat: ,,Sól”, który jest szóstym modułem innowacji pedagogicznej pt.: „Skarby Ziemi”. Z kolei w grupie V odbędzie się preorientacja zawodowa – spotkanie z mamą Julii – muzykiem, instrumentalistką, nauczycielką gry na skrzypcach.

8 marca dzieci z grupy III, IV i V będą uczestniczyć w warsztatach ceramicznych. Tego samego dnia dzieci z wszystkich grup będą obchodzić Dzień Kobiet.

11 marca dzieci z grupy IV i V wybiorą się do Szkoły Podstawowej Nr 21 na zajęcia sportowe. Tego samego dnia grupa II będzie obchodzić Dzień chłopca.

12 marca dzieci z grupy V będą obchodzić Dzień Matematyki, natomiast dzieci z grupy III będą obchodzić Dzień Piekarzy i Cukierników. Tego samego dnia dzieci z grupy IV i V pojadą na zajęcia sportowo-rekreacyjne do małej hali Tauron Arena w ramach programu Akademia Przedszkolaka.

13 marca dzieci z grupy II będą obchodzić Dzień Żaby.

15 marca dzieci z grupy I będą obchodzić Dzień Piekarza. Tego samego dnia w przedszkolu odbędzie się przedstawienie Baśniowej Kapeli pt. ,,Przyjaciel Smoczuś”.

Od 18 do 29 marca dzieci z grupy III będą gościć młodzież z Francji.

20 marca dzieci z grupy I będą obchodzić Dzień Lasu.

21 marca wszystkie grupy będą obchodzić Pierwszy Dzień Wiosny. Tego dnia ubieramy się na zielono i przynosimy do przedszkola atrybuty wiosny, którymi ozdobimy kąciki przyrodnicze w poszczególnych salach.

25 marca rozpocznie się konkurs fotograficzny ,,Wiosna w obiektywie”, który potrwa do 12 kwietnia.

26 marca dzieci z grupy II będą obchodzić Dzień Teatru. Tego samego dnia dzieci z grupy IV i V pojadą na zajęcia sportowo-rekreacyjne do małej hali Tauron Arena w ramach programu Akademia Przedszkolaka.

27 marca dzieci z grupy II będą obchodzić Dzień Dentysty.