Listopad 2023

3 listopada grupa III będzie realizować temat ,,Kreda”, który jest drugim modułem innowacji pedagogicznej pt. „Skarby Ziemi.

7 listopada dzieci z grupy IV i V pojadą na zajęcia sportowo-rekreacyjne do małej hali Tauron Arena w ramach programu Akademia Przedszkolaka.

8 listopada grupa III, IV i V będzie obchodzić Dzień Jeża. Dzieci z gr. V mogą tego dnia przynieść pluszowe jeżyki do przedszkola.

9 listopada dzieci z grupy II, III, IV i V pojadą na wycieczkę do Doliny Grzybowskiej, gdzie spotkają się z leśnikiem.

10 listopada dzieci z grupy I będą obchodzić Dzień Jeża. W tym samym dniu wszystkie grupy będą obchodzić Święto Niepodległości 11 Listopada.

16 listopada przedszkolaki z grupy IV będą obchodzić Dzień Tolerancji. Tego samego dnia odbędzie się także spotkanie z przedstawicielami Straży Miejskiej.

21 listopada dzieci z grupy II będą obchodzić Dzień Życzliwości. Tego samego dnia dzieci z grupy IV i V pojadą na zajęcia sportowo-rekreacyjne do małej hali Tauron Arena w ramach programu Akademia Przedszkolaka.

24 listopada wszystkie grupy przedszkolne będą świętować Dzień Pluszowego Misia.

30 listopada w przedszkolu odbędą się Andrzejki. Tego dnia zaplanowane są wróżby andrzejkowe oraz wiele innych atrakcji.