Kwiecień 2024

3 kwietnia grupa I będzie obchodzić Dzień Tęczy. Tego dnia dzieci ubierają się na kolorowo.

4 kwietnia dzieci z grupy II będą obchodzić Dzień Marchewki. Tego dnia dzieci przynoszą do przedszkola marchewki i ubierają się na pomarańczowo.

5 kwietnia w grupie IV i V odbędą się warsztaty z sanepidu.

9 kwietnia dzieci z grup III i IV pojadą na wycieczkę do Kopalni Soli w Bochni.

10 kwietnia dzieci z grupy II będą obchodzić Dzień Żaby.

18 kwietnia w grupie V w ramach spotkania z niespodzianką odbędzie się spotkanie z mamą jednej dziewczynki.

19 kwietnia dzieci z grupy I będą obchodzić Dzień Książki.

22 kwietnia dzieci z wszystkich grup będą obchodzić Dzień Ziemi.

Od 22 do 26 kwietnia w przedszkolu będziemy obchodzić tydzień ekologiczny.

23 kwietnia dzieci z grupy III będą realizować temat: ,,Piasek”, który jest siódmym modułem innowacji pedagogicznej pt.: „Skarby Ziemi”. Tego samego dnia dzieci z grupy IV i V pojadą na zajęcia sportowo-rekreacyjne do małej hali Tauron Arena.

25 kwietnia dzieci z wszystkich grup pojadą na wycieczkę do Parku Edukacji Globalnej ,,Wioski Świata”.

30 kwietnia dzieci z grupy IV i V pojadą na koncert do Państwowej Ogólnokształcącej Szkoły Muzycznej przy ul. Basztowej 6.