Grudzień 2023

1 grudnia grupa III będzie realizować temat ,,Węgiel”, który jest trzecim modułem innowacji pedagogicznej pt.: „Skarby Ziemi”.

4 grudnia z okazji Mikołajek odbędzie się przedstawienie pt.: ,,Serce, serduszko” organizowane przez Baśniową Kapelę. Tego dnia dzieci spotkają się z Mikołajem i  otrzymają prezenty.

5 grudnia dzieci z grupy IV i V pojadą na zajęcia sportowo-rekreacyjne do małej hali Tauron Arena w ramach programu Akademia Przedszkolaka.

14 grudnia dzieci z grupy III i IV wybiorą się do osiedlowej biblioteki na przedstawienie pt. ,,Niezwykły przyjaciel” organizowane przez Teatr Lalek Pinokio z Nowego Sącza. Tego samego dnia grupa V organizuje warsztaty pierniczkowe.

15 grudnia dzieci z grupy II będą obchodzić Dzień Biały. Tego samego dnia dzieci z grupy III i V będą obchodzić Pierwszy Dzień Zimy.

18 grudnia grupa I organizuje warsztaty z rodzicami. Tego samego dnia grupa IV organizuje Jasełka dla rodziców.

20 grudnia odbędzie się Wigilia Przedszkolna, podczas której wszystkie grupy zasiądą przy wspólnym stole. Tego samego dnia odbędą się Jasełka dla rodziców z grupy III.

21 grudnia grupa IV będzie obchodzić Pierwszy Dzień Zimy. Tego samego dnia grupa V organizuje Jasełka dla rodziców pt.: ,,Tak! On jest Królem”.

22 grudnia dzieci z grupy II będą obchodzić Pierwszy Dzień Zimy.