Konkursy w roku szkolnym 2022/2023

1. W VII edycji konkursu piosenki turystycznej „Na szlaku” im. Stanisława Pagaczewskiego jury przyznało nagrody:

Kategoria soliści

I miejsce: Maciej Surówka
III miejsce: Łucja Olszańska
Wyróżnienie: Szymon Lenda oraz Małgorzata Indyk

Kategoria zespoły

I miejsce: Laura Rompała i Kasia Pilch oraz Alicja Raduj i Gabrysia Gacek
II miejsce: Oliwia Żak, Gabrysia Micek i Maja Kałuża oraz Barbara Czerw i Karolina Niewiara
III miejsce: Julia Iwancewicz i Natalia Przepiórka

Gratulujemy!!!

2. W konkursie plastycznym „Aniołek najładniejszy” organizowanym przez Samorządowe Przedszkole nr 43 w Krakowie w kategorii praca przestrzenna dzieci starsze, III miejsce zajęły: Alicja Raduj i Emilka Palacz z grupy V.

Gratulujemy!!!

3. W konkursie „My Adventure with English” organizowanym przez Centrum Młodzieży im. dr Henryka Jordana w Krakowie laureatami zostali:

W kategorii plastycznej:
Weronika Figiela z grupy III ( praca plastyczna „Four seasons”)
Sebastian Kaczanowski z grupy IV ( praca plastyczna „My family”)

W kategorii wokalnej:
Weronika Figiela z grupy III ( piosenka „This is a circle”)
Szymon Ziarkowski z grupy IV (piosenka „Can you clap your hands?”)
Julia Iwancewicz z grupy V (rytmizowanka- wyliczanka „My grandma loves”)

Gratulujemy!!!

4. W konkursie plastycznym „Portret pary królewskiej – Władysława Jagiełły i Jadwigi” organizowanym przez Szkołę Podstawową nr 21:

II miejsce zajęła Marysia Żak,
III miejsce zajęła Pola Bielecka i Julia Iwancewicz,
wyróżnienie otrzymali Aleksandra Głębocka, Natalia Przepiórka, Emilia Palacz, Oliwia Witkowska i Michał Piekarczyk.

Gratulujemy wszystkim nagrodzonym!

5. W konkursie recytatorskim pt. „Piękna nasza Polska cała” organizowanym przez Samorządowe Przedszkole nr 121 z Oddziałami Integracyjnymi w Krakowie, w kategorii dzieci 5-6 letnich:

I miejsce zajęli: Stefania Ilnicka z grupy V oraz Jan Szymoniak z grupy IV
II miejsce zajęli: Iga Biela z grupy III i Tomasz Małyniuk z Grupy IV
III miejsce zajął: Antoni Herczyński z grupy III

Gratulujemy!

6. W konkursie plastycznym pt. „Wiosenne przebudzenie” organizowanym przez Samorządowe Przedszkole nr 61 w Krakowie:

II miejsce zajął: Leon Habrat z grupy II
III miejsce zajęła: Milena Krasoń z Grupy I

Gratulujemy!

7. W konkursie piosenki „Dbam o zdrowie” organizowanym przez Samorządowe Przedszkole nr 118 w Krakowie zespół trzyosobowy w składzie: Lena Hojowska, Igor Hojowski oraz Szymon Ziarkowski z grupy IV zajęli I miejsce.

Gratulujemy!!!

8. W konkursie plastycznym pt. „W magicznym świecie pszczół” organizowanym przez Samorządowe Przedszkole nr 175 w Krakowie:

I miejsce zajęli: Antoni Herczyński, Maciej Surówka z grupy III,
Szymon Lenda, Inga Godyń, Jan Szymoniak, Franciszek Weiss, Zuzanna Zawada, Maksymilian Krawczyk z grupy IV

II miejsce zajęli: Małgorzata Indyk, Jerzy Alama, Łucja Olszańska z grupy III,
Franciszek Rosiński, Sara Miernikowska, Filip Lichota, Lena Hojowska, Szymon Ziarkowski z Grupy IV

III miejsce zajęły: Katarzyna Pilch, Weronika Figiela z grupy III