foto1
foto1
foto1
foto1
foto1

Dzień Kobiet w grupie V

"Dla Was dziś kwiaty i uśmiechy.
I pierwszy promień bliskiej wiosny.
Dzień bez kłopotów i bez trosk.
Dużo radości.
Dla mamy, Pani, dla dziewczynek,
W domu, w przedszkolu, na wycieczce.
Każdego dnia dobry uczynek -
To jest od chłopców upominek"

dzienkobietVDzień 8 marca to wyjątkowy dzień szczególnie dla wszystkich pań, zarówno tych dużych jak i małych. Święto Kobiet, które także corocznie obchodzimy w naszym przedszkolu, to doskonały sposób do kształtowania u dzieci nawyku obdarowywania upominkami swoich najbliższych. Przedszkolaki z grupy V także go świętowały. W tym uroczystym dniu chłopcy złożyli swoim koleżankom najserdeczniejsze życzenia i wręczyli samodzielnie wykonane drobne upominki. Tego dnia w przedszkolu panowała wesoła atmosfera. Wiele radości sprawiły dzieciom przygotowane z tej okazji konkursy i konkurencje a także zabawy ruchowe przy muzyce. Na koniec dziewczynki otrzymały odznaki i piękne opaski z koroną, nie zabrakło też dla wszystkich małych słodkości. Na dziewczęcych buziach uśmiech gościł przez cały dzień, a chłopcy zachowywali się jak prawdziwi gentelmani, byli przemili, uczynni i sympatyczni.dzienkobietV 2dzienkobietV 3dzienkobietV 4

Copyright 2021  Samorządowe Przedszkole nr 130 w Krakowie

 

 Designed by www.diablodesign.eu.