foto1
foto1
foto1
foto1
foto1

Zabytki Krakowa

malarski 6Kraków i jego bogactwo kulturowe zawsze inspiruje do organizowania ciekawych konkursów. Mają one nie tylko dostarczać dzieciom świetnejmalarski 3 zabawy, ale są także doskonałym sposobem na ich edukację. Tak było podczas rodzinnego konkursu malarskiego zorganizowanego pod hasłem "Zabytki Krakowa". Konkurs trwał od 24 stycznia do 24 lutego.
Celem konkursu było rozwijanie zainteresowania zabytkami Krakowa, przybliżenie miejsc charakterystycznych dla Krakowa, kształtowanie przywiązania do rodzinnej miejscowości oraz inspirowanie do twórczej działalności.
Każda z pociech swoją konkursową pracę - ulubiony zabytek rodzinnego Krakowa miała przygotować wspólnie z rodziną w domu. Wszystkie prace były piękne i związane z symboliką Krakowa. Rozstrzygnięcie konkursu odbyło się 28 lutego w wyniku głosowania wszystkich pracowników przedszkola (23 osoby).
W wyniku głosowania wyłonione zostały najpiękniejsze prace.malarski 5
I miejsce zajął Maciej Pociecha z grupy IV
II miejsce zajął Jan Przysiężniak z grupy V
III miejsce zajęła Laura Pilarska z grupy III
Wyróżnienia otrzymali:
Lena Bielska z grupy II,
Milena Winiarczyk z grupy III,
Julia Micek z grupy IV,malarskimalarski 2
Emilia Kurowska z grupy IV,
Weronika Folta z grupy V
Autorzy nagrodzonych prac otrzymali pamiątkowe dyplomy i nagrody rzeczowe.
Wszystkim uczestnikom bardzo dziękujemy za udział w konkursie a zwycięzcom i wyróżnionym gratulujemy.

Copyright 2021  Samorządowe Przedszkole nr 130 w Krakowie

 

 Designed by www.diablodesign.eu.