^Powrót do góry
foto1 foto2 foto3 foto4 foto5

Kiermasz Bożonarodzeniowy

kiermaszBNW ostatnim tygodniu przed świętami, w dniach 17-18 grudnia w naszym przedszkolu tradycyjnie jak co roku odbył się Kiermasz Bożonarodzeniowy. Na kiermaszu można było nabyć niepowtarzalne ozdoby świąteczne, które były wspólnym dziełem pracy rąk dzieci i pań z każdej grupy. Znalazły się wśród nich: kiermaszBN 2przepiękne choinki, kolorowe bombki, aniołki, wytwory z masy solnej, świeczniki, bałwanki. Te wyjątkowe ozdoby cieszyły się dużym powodzeniem wśród kupujących. Podczas przedszkolnego kiermaszu oprócz oryginalnych ozdób można było także zakupić i skosztować przepyszne domowe wypieki, upieczone przez rodziców naszych przedszkolaków.
kiermaszBN 3Serdecznie dziękujemy wszystkim rodzicom za pomoc i udział w kiermaszu oraz zaangażowanie, które włożyli w przygotowanie i pieczenie ciast. Udało nam się zebrać kwotę 986, 40 złotych, która zostanie przeznaczona na rzecz przedszkola.

Copyright 2013  Samorządowe Przedszkole nr 130 w Krakowie