^Powrót do góry
foto1 foto2 foto3 foto4 foto5

Spotkanie z przedstawicielem Straży Miejskiej

straz 2Dnia 18 grudnia nasze przedszkole odwiedził przedstawiciel Straży Miejskiej. Głównym celem spotkania byłostraz 3straz 5 utrwalenie wiedzy na temat bezpiecznego poruszania się na drodze. Poprzez zabawę przypomnieliśmy sobie o zasadach obowiązujących na ulicy oraz poznaliśmy kilka podstawowych znaków drogowych. Dzieci podczas tego spotkania miały możliwość „kierować" samochodem, wcielić się w rolę policjanta, który pilnował porządku na drodze, sprawdzał dokumenty i pouczał kierowców, a na specjalnej stacji benzynowej miła obsługa tankowała samochody.straz 4straz 6
Po takim spotkaniu każdy przedszkolak wie jak bezpiecznie poruszać się po drodze.strazstraz 7

Copyright 2013  Samorządowe Przedszkole nr 130 w Krakowie