^Powrót do góry
foto1 foto2 foto3 foto4 foto5

Warsztaty ozdabiania pierników w grupie III

Wszystkie dzieci zapraszamy
Malujemy, lukrujemy, podjadamy i śpiewamy
A zrobione pierniczki do domu zabieramy

pierniczki 2Dnia 18 grudnia w grupie III zapanował przedświąteczny nastrój i naprawdę zapachniało świętami. pierniczkiWszystko to za sprawą Pani Małgosi– mamy Magdy, która przyniosła dla dzieci domowe, upieczone przez siebie oraz przez Panią Anię- mamę Szymka i Panią Anię- mamę Marty pierniczki. Małe, większe, w kształtach świątecznych i nieświątecznych: w kilku odmianach cudownie pachnących gwiazdek, serc i choinek. Pani Małgosia zaprosiła dzieci do wspólnego ozdabiania pierniczków dekoracyjnymi kolorowymi pierniczki 3lukrami i cukiereczkami. Było pachnąco, kolorowo i radośnie. Zabawa była doskonała, a pierniczki wyszły przepiękne. Smakowały wszystkim dzieciom, bez wyjątku.pierniczki 4
Pani Małgosi serdecznie dziękujemy za wspaniałą pierniczkową przygodę.pierniczki 6pierniczki 7pierniczki 5

Copyright 2013  Samorządowe Przedszkole nr 130 w Krakowie