^Powrót do góry
foto1 foto2 foto3 foto4 foto5

„W tę piękną grudniową noc”

Raz w roku może zdarzyć się to co dziś,
Czeka nas miłych wrażeń moc,
Zwierzęta ludzkim głosem przemówić chcą,
Raz w roku - w wigilijną noc.

jaselka2018Grudzień to czas magicznych Świąt Bożego Narodzenia. Z tej okazji dzieci z naszego przedszkola przygotowałyjaselka2018 2 jaselka2018 3przedstawienie jasełkowe pt.: „W tę piękną grudniową noc", które zostało wystawione w sali teatralnej Kościoła św. Jadwigi.
Przedstawienie wyjątkowe. Na scenie panuje półmrok. W takt muzyki wchodzą aktorzy: Aniołowie, Krakowiacy, pasterze i owieczki, Trzej królowie, Józef, Maryja z Dzieciątkiem w ramionach, myszki, kot, górale, Gwiazda Betlejemska. Dzieci ustawiają lampiony a muzyka buduje nastrój poszczególnych scen. Na widowni siedzą rodzice, dziadkowie i zaproszeni goście słuchając pastorałek, oglądając taniec naszych małych aktorów.
Ach! Co za noc! Niezwykła noc Ach! Co za dzień! Niezwykły.jaselka2018 5
jaselka2018 4Mali aktorzy, we wspaniałych strojach prezentowali swoje talenty wokalne i aktorskie na tle bożonarodzeniowej dekoracji. Występ zakończył się wspólnym kolędowaniem.jaselka2018 6

Copyright 2013  Samorządowe Przedszkole nr 130 w Krakowie