^Powrót do góry
foto1 foto2 foto3 foto4 foto5

Z wizytą w Grotesce

teatrDnia 19 listopada dzieci z wszystkich grup wybrały się do magicznego miejsca w Krakowie – do Teatru Groteska na przedstawienie pt. Brzydkie Kaczątko. Spektakl opiera się na motywach znanej dzieciom baśni H. Ch. Andersena , która powstaje w trakcie pisania bajki przez autora. Bohaterowie przedstawienia to lalki animowane przez aktorów, przebrani aktorzy oraz postacie wyczarowane z kolorowych chust. Najmłodsza publiczność z zaciekawieniem śledziła losy opuszczonego przez wszystkich szarego kaczątka, które szukało swojej rodziny i miłości. Wyobraźnię dzieci pobudziła także ciekawa scenografia w postaci samo otwierających się drzwi, muzyki i efektów świetlnych. To spotkanie z bajkowym światem zachwyciło nasze przedszkolaki przenosząc je w krainę fantazji.

Copyright 2013  Samorządowe Przedszkole nr 130 w Krakowie