^Powrót do góry
foto1 foto2 foto3 foto4 foto5

Samorządowe Przedszkole nr 130 Kraków

Rodzice czytają dzieciom

czytanie misie 2W naszym przedszkolu oprócz nauczycielek, które codziennie głośno czytają dzieciom bajki, do akcji „Całaczytanie misie 3 Polska czyta dzieciom" włącza się coraz więcej rodziców. Ostatnio we wtorek 27 listopada w grupie III gościła mama Oli, która przeczytała przedszkolakom bajkę „Masza i niedźwiedź - Płonie choinka w lesie". Bajka była nawiązaniem do niedawno obchodzonego przez przedszkolaki Dnia Pluszowego Misia, gdyż jedną z głównych postaci był stary niedźwiedź cyrkowy i jednocześnie do zbliżających się dużymi krokami Świąt Bożego Narodzenia. Przedszkolaki z uwagą słuchały czytanej przez gościa bajki. Mama Oli przygotowała także dla dzieci niespodziankę i przyniosła piękne kolorowanki - misie.
czytanie misieSerdecznie dziękujemy Pani Joannie za poświęcony czas i miło spędzone wspólnie z dziećmi w grupieczytanie misie 4czytanie misie 5 chwile.
Zachęcamy także innych rodziców do czytania dzieciom bajek w przedszkolu.

Copyright 2013  Samorządowe Przedszkole nr 130 w Krakowie