^Powrót do góry
foto1 foto2 foto3 foto4 foto5

Rodzice czytają dzieciom

czytanie misie 2W naszym przedszkolu oprócz nauczycielek, które codziennie głośno czytają dzieciom bajki, do akcji „Całaczytanie misie 3 Polska czyta dzieciom" włącza się coraz więcej rodziców. Ostatnio we wtorek 27 listopada w grupie III gościła mama Oli, która przeczytała przedszkolakom bajkę „Masza i niedźwiedź - Płonie choinka w lesie". Bajka była nawiązaniem do niedawno obchodzonego przez przedszkolaki Dnia Pluszowego Misia, gdyż jedną z głównych postaci był stary niedźwiedź cyrkowy i jednocześnie do zbliżających się dużymi krokami Świąt Bożego Narodzenia. Przedszkolaki z uwagą słuchały czytanej przez gościa bajki. Mama Oli przygotowała także dla dzieci niespodziankę i przyniosła piękne kolorowanki - misie.
czytanie misieSerdecznie dziękujemy Pani Joannie za poświęcony czas i miło spędzone wspólnie z dziećmi w grupieczytanie misie 4czytanie misie 5 chwile.
Zachęcamy także innych rodziców do czytania dzieciom bajek w przedszkolu.

Copyright 2013  Samorządowe Przedszkole nr 130 w Krakowie