^Powrót do góry
foto1 foto2 foto3 foto4 foto5

Bezpiecznie na stoku

StramusDnia 23 listopada w naszym przedszkolu odbyły się zajęcia na temat bezpieczeństwa podczas uprawianiaStramus 2Stramus 3 sportów zimowych. W tym dniu dzieci spotkały się z instruktorami jazdy na nartach w towarzystwie przesympatycznego Misia Stramusia, którzy opowiedzieli o niebezpieczeństwach podczas uprawiania sportów zimowych. Jeden z instruktorów przeczytał również dzieciom „Dekalog Bezpiecznego Narciarza – Przygody Misia Stramusia". Spotkanie miało na celu uświadamianie najmłodszym jak ważne są zasady bezpieczeństwa na stoku. Na zakończenie przedszkolaki otrzymały małe upominki, między innymi w formie książeczki do kolorowania z przygodami Misia Stramusia a także misiowe odblaski.Stramus 4Stramus 5Stramus 6Stramus 7Stramus 8Stramus 9Stramus 11Stramus 10

Copyright 2013  Samorządowe Przedszkole nr 130 w Krakowie