^Powrót do góry
foto1 foto2 foto3 foto4 foto5

Pasowanie na przedszkolaka

Właśnie dzisiaj, właśnie dzisiaj będzie pasowanie,
Właśnie dzisiaj przedszkolakiem, każdy z nas zostanie

pasowanieW dniu 7 listopada dzieci z grupy I miały wyjątkowy dzień, wprost bajkowy.
Uroczystość nie byle jaka, to Pasowanie na Przedszkolaka. Dzieci pięknie wystąpiły prezentującpasowanie 3 wiersze, piosenki i taniec z pomponami. Na koniec wszystkie przedszkolaki obiecały, że będą chętnie chodzić do przedszkola i często się uśmiechać, śpiewać piosenki i uczyć się wierszy, zgodnie bawić się z innymi dziećmi, dbać o porządek w sali i używać „czarodziejskich słów": proszę, dziękuję, przepraszam, czyli być dobrym przedszkolakiem. Po złożeniu przysięgi Pani Dyrektor czarodziejskim ołówkiem pasowała każdego pasowanie 2malucha.
Każdy przedszkolak na pamiątkę otrzymał dyplom, książeczkę i lizaka. Od tej chwili z dumą mogą mówić,pasowanie 4 że są prawdziwymi przedszkolakami.pasowanie 6pasowanie 5pasowanie 7

Copyright 2013  Samorządowe Przedszkole nr 130 w Krakowie