^Powrót do góry
foto1 foto2 foto3 foto4 foto5

Grupa III w Bibliotece - „Co to jest Polska?"

biblioteka niepodleglosc 2W związku z obchodami 100- lecia niepodległości Polski dzieci z grupy III uczestniczyły w lekcji bibliotecznejbiblioteka niepodleglosc 3 na temat : Co to jest Polska? Wspólnie z zaprzyjaźnioną z nami bibliotekarką Panią Elą, mieliśmy okazję utrwalić zdobyte wcześniej wiadomości na temat: historii naszej Ojczyzny, symboli narodowych, pierwszej stolicy, Konstytucji i przebytych wojen. Z uwagą wysłuchaliśmy biblioteka niepodlegloscopowiadania pt. „Gniazdo orła" na temat tego jako powstało państwo polskie. Na koniec wspólnie zaśpiewaliśmy hymn narodowy - oczywiście 4 zwrotki! Pani Ela poleciła nam do wypożyczenia bardzo ciekawą książkę: Znak orła - Historia Polski dla dzieci. Mamo, Tato zapraszamy do Biblioteki! KOCHAMY CIĘ POLSKO!

Copyright 2013  Samorządowe Przedszkole nr 130 w Krakowie