Konkurs piosenki turystycznej „Na szlaku” im. Stanisława Pagaczewskiego

konkurs 2W dniu 24 października, po raz trzeci odbył się Konkurs Piosenki Turystycznej „Na szlaku" im.konkurs Stanisława Pagaczewskiego. Do naszego przedszkola przybyli uczestnicy z: Samorządowego Przedszkola nr 85, Samorządowego Przedszkola nr 165 i Samorządowego Przedszkola nr 130.
Honorowymi gośćmi, a także członkami Jury, były dzieci Stanisława Pagaczewskiego, patrona konkursu: pani Ewa Pagaczewska i pan Tomasz Pagaczewski.
Główną ideą naszego konkursu jest zaszczepienie w dzieciach zamiłowania do górskich wycieczek i spędzania czasu nakonkurs 3 łonie natury. Treści prezentowanych piosenek pokazały, że nie tylko przed komputerem można przyjemnie spędzać czas. Mamy nadzieję, że nasi mali wykonawcy rozbudzą w sobie nie tylko zamiłowanie do śpiewania, ale także do pieszych wędrówek.

Zwycięzcami konkursu zostali:

I miejsce: