^Powrót do góry
foto1 foto2 foto3 foto4 foto5

Piknik w grupie III

piknik gr III 2Dnia 15 czerwca piękna pogoda od samego rana zachęcała do odpoczynku na świeżympiknik gr III 3 powietrzu. Postanowiliśmy zorganizować w naszej grupie „Piknik na trawie" tj. gry i zabawy ruchowe połączone z relaksem w ogrodzie przedszkolnym. Dzieci przyniosły z domu kocyki, ulubione gry i zabawki oraz różne przekąski.
Zaraz po śniadaniu odbyły się „Podchody" – zabawa związana z poszukiwaniem ukrytego „skarbu" na podwórku przedszkolnym. Potem dzieci brały udział w piknik gr III 4wyścigach połączonych z torem przeszkód, organizowały w małych grupach różne zabawy i zajadały się przyniesionymi z domu smakołykami.
Ten dzień dostarczył dzieciom dużo radości i miłych wrażeń.

Copyright 2013  Samorządowe Przedszkole nr 130 w Krakowie