^Powrót do góry
foto1 foto2 foto3 foto4 foto5

Uroczyste zakończenie roku szkolnego 2017/2018

zakonczenie roku 2W dniu 13 czerwca odbyła się w naszym przedszkolu uroczystość zakończenia roku przedszkolnego oraz pożegnania starszaków. Dziesięć miesięcy wspólnych zabaw i zajęć szybko minęło, aż nadszedł czas wakacji i pożegnań.zakonczenie roku
W tym uroczystym dniu Pani Dyrektor Ewa Gubała podziękowała nauczycielom za całoroczną pracę oraz wszystkim aktywnym rodzicom za współpracę i zaangażowanie w działania na rzecz placówki wręczając im dyplomy uznania.
Na początku uroczystości w inscenizacji „Wiosenna łąka" wystąpiły dzieci z wszystkich grup prezentując swoje umiejętności artystyczne, recytatorskie i taneczne.
Następnie odbyło się oficjalne pożegnanie starszaków, przez dzieci z grupy III. Starszaki wraz ze swoimi Paniami złożyły Pani Dyrektor gorące podziękowania za trud włożony w ich wychowanie. Pani Dyrektor życzyła im wielu sukcesów i spełnienia marzeń, a wszystkim dzieciom i rodzicom bezpiecznych i radosnych wakacji.

Copyright 2013  Samorządowe Przedszkole nr 130 w Krakowie