^Powrót do góry
foto1 foto2 foto3 foto4 foto5

Wyjście do biblioteki dzieci z grupy III

biblioteka maj gr III 3Dnia 8 czerwca dzieci z grupy III wybrały się do Biblioteki Osiedlowej mieszczącej się niedalekobiblioteka maj gr III 2 naszego przedszkola na ul Opolskiej 37. Czekała tam na nas pani bibliotekarka, która w ciekawy sposób przygotowała specjalnie na tę okazję lekcję biblioteczną dotyczącą tematyki wakacji i podróży, zarówno tych bliskich jak i dalekich. Bardzo zajmująco opowiadała o różnych miejscach, które można zwiedzić podczas swoich wakacyjnych podróży a że akurat wakacje zbliżają się dużymi krokami, każdy przedszkolak słuchał jej z dużym biblioteka maj gr IIIzainteresowaniem. Później dzieci miały czas na oglądanie różnych interesujących je książek i czasopism oraz okazję do wysłuchania fragmentu książki czytanej przez panią bibliotekarkę. Dzieci mogły też zwiedzić bibliotekę i przypomnieć sobie co trzeba zrobić aby móc wypożyczyć książki. Wszystkim bardzo się podobało i na pewno wrócimy tu jeszcze nie raz !

Copyright 2013  Samorządowe Przedszkole nr 130 w Krakowie