^Powrót do góry
foto1 foto2 foto3 foto4 foto5

„Korkowy” Dzień Kreatywności

korki 2W piątek 8 czerwca odbyły się ostatnie w tym roku szkolnym zabawy w ramach Dnia Kreatywności. Tymkorki razem dzieci miały do dyspozycji różne zatyczki korkowe, nakrętki plastikowe PET do butelek. W toku twórczych działań dzieci powstały ciekawe prace plastyczne. Korki zostały wykorzystane jako środki do malowania, stemplowania czy tworzenia form przestrzennych. Dzieci chętnie grupowały, przeliczały i segregowały korki i nakrętki według koloru, wielkości i kształtu. Wykorzystywały je w organizowanych zabawach tematycznych i tworzyły w grupach gry z wykorzystaniem nakrętek jako pionków.korki 4korki 5
korki 3Zabawy stworzyły możliwość do spontanicznej i twórczej aktywności dzieci, a co najważniejsze dostarczyły dzieciom dużo radości.korki 6

Copyright 2013  Samorządowe Przedszkole nr 130 w Krakowie