Ogłoszenia 2019/2020

Wycieczka do Galerii Plaza

Dnia 17 października (czwartek) o godz. 10.00 dzieci z grupy III wyjeżdżają autokarem do Galerii Plaza (Pink Bowling Club) na zabawy na placu zabaw. Wyjazd jest nagrodą za udział w akcji Rowerowy maj. Powrót ok. godz. 13.15 na obiad. Prosimy o ubranie dzieci w wygodny strój sportowy.

Wycieczka do Nadleśnictwa Niepołomice.

Dnia 15 października we wtorek dzieci z grupy II jadą na wycieczkę do Nadleśnictwa Niepołomice w ramach realizacji projektu „Ruch w Naturze. Bezpieczne Gniazdo". W programie: zwiedzanie Izby Leśnej – Muzeum przyrodniczego, oraz zajęcia przyrodniczo – leśne: prezentacja życia lasu, wybranych gatunków ptactwa i zwierzyny występującej w Puszczy Niepołomickiej.
Śniadanie o godz. 8:10; Wyjazd autokarem o godz. 9:00; Powrót ok. godz.13:00 na spóźniony obiad.

Wyjazd grupy III do Centrum Młodzieży

Dnia 3 października (czwartek) dzieci z grupy III wyjeżdżają autokarem do Centrum Młodzieży (ul. Krupnicza 38) na zajęcia konstrukcyjno-plastyczno -architektoniczne MIASTO. Poprzez gry i zabawy dzieci poznają pracę architekta, konstruktora, urbanisty – kim są i czym się zajmują.
Wyjazd o godz. 8:15, śniadanie w tym dniu o godz.7:45. Planowany powrót na godz.12.00

Dzień Kreatywności

Tradycją zajęć organizowanych w naszym Przedszkolu jest Dzień Kreatywności, który
odbywać się będzie w każdy ostatni piątek miesiąca.

27 września prosimy Rodziców o wzbogacenie zajęć w różnorodny materiał przyrodniczy (kasztany, żołędzie, jarzębina, liście, szyszki itp.), który wykorzystamy w zabawie i pracach plastycznych.

Szanowni Rodzice!

Z powodu niesprzyjających warunków atmosferycznych spotkanie w ogrodzie z okazji Dnia Przedszkolaka zostaje przeniesione na 24 września ( wtorek).

Spotkanie z policjantem

Dnia 19 września w naszym przedszkolu odbędzie się przełożone z poprzedniego tygodnia spotkanie z Panem Policjantem.
Celem wizyty jest przypomnienie podstawowych zasad bezpieczeństwa.

Grupa I i II - godz.10.00
Grupa III, IV i V - godz.10.30

Dzień Przedszkolaka

Z okazji Dnia Przedszkolaka 19 września (czwartek) w godz. 15.30-17.30 zapraszamy Rodziców z dziećmi na wspólne zabawy w ogrodzie przedszkolnym.

Przewidziane atrakcje to zabawy z wodzirejem i pokaz iluzjonisty.
Biletem wstępu do ogrodu będzie dobry humor oraz przebranie się dzieci i Rodziców za ulubione postacie z kultowej powieści St. Pagaczewskiego „Przygody Baltazara Gąbki".

Spotkanie z policjantem

Dnia 12 września (czwartek) w naszym przedszkolu odbędzie się spotkanie z Panem Policjantem.
Celem wizyty jest przypomnienie podstawowych zasad bezpieczeństwa.
Grupa I i II - godz.10.00
Grupa III, IV i V - godz.10.30

Wyjazd do Tauron Arena

We wtorek 10.09.2019 dzieci z grupy IV i V wyjeżdżają na zajęcia sportowo-rekreacyjne w ramach programu Akademia Przedszkolaka do małej hali sportowej Tauron Arena w Krakowie przy ul. Stanisława Lema 7.
Wyjazd autokarem z przedszkola o godz. 10:00, powrót na opóźniony obiad ok. godz. 12:30. Prosimy o przygotowanie dzieciom na ten dzień obowiązkowych strojów gimnastycznych oraz obuwia sportowego na nie brudzącej podłoża białej podeszwie.
Ponadto z uwagi na ryzyko zahaczenia zwracamy się z prośbą o nie zakładanie dziewczynkom wiszących kolczyków.

Szanowni Rodzice

Zapraszamy na zebranie w dniu 05.09.2019r. (czwartek) o godzinie 17.00 w sali grupy II.

Plan zebrania:
- godz. 17.00 – wspólne spotkanie z Dyrektorem Przedszkola
- godz. 17.30 – spotkanie z nauczycielami w poszczególnych grupach.